Sosyal Medya

Sosyal medyada markanızın kimliğini etkili ve unutulmayacak bir imzayla taşımak için SEOProje sosyal medya ekibiyle tanışın! SEOProje markanızın dijital evrende potansiyel müşterilerine ulaşması için büyük bir etki alanı oluşturur. Markanız için oluşturulan etki alanı yeni müşterilerinize ulaşmanızı sağlarken, rakipleriniz içinde önemli bir mesaj verir!

SEOProje sosyal medya uzmanları, sosyal medya hesaplarınız için 21 farklı araç ve sonsuz bir yaratıcılık kullanırlar. Markanız her zaman müşterilere rakiplerinizden daha yakın temsil edilir. Sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırmak, en iyi şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

 

SEOProje Ekibi Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Nasıl Çalışır?

SEOProje ekibi markanızın en güçlü ve özel şekilde temsil edilmesi için özel bir strateji ile marka hesaplarınızı yönetir.

– İlk olarak markanızın aktif olarak bulunan bütün sosyal medya hesapları(varsa), marka yöneticimiz tarafından teslim alınır.
– Markanız ve hesabınızın güncel durumuna dair; dijital ağlara özel veri araştırması yapılır.
– Toplanan veriler sonucunda hesaplarınız için ilk günlük, haftalık, aylık planlar çıkarılır. Planlar markanızla paylaşılır.
– SEOProje ekibi proaktif bir şekilde sayfalarınızı yönetir. Markanız gündemden uzak kalmaz, potansiyel müşterilerinize yaklaşmak için sürekli yeni stratejiler üretilir.
– Sayfalarınız için yapılan çalışmalar, çalışma öncesi belirlenen aralıklarla rapor edilir. SEOProje raporları, yapılan çalışmaya tam olarak hakim olmanızı sağlar.

 

SEOProje Markanıza Neler Vaat Ediyor?

Güçlendirilmiş Sosyal Medya Stratejileri

Semroot markanız için sürekliliği olan, müşterilerin yönelimini arttıran stratejileri sürekli olarak düzenler. Markanızın dönüşüm oranları, veriye dayalı stratejiler sayesinde sürekli olarak artar.

Sosyal Medya Reklamcılığı

SEOProje ekibi profesyonel ve yetkin sosyal medya uzmanlarıyla çalışır. Markanız her zaman bir profesyonel elinden çıkan hareketlerle yönetilir, planlı ve kullanıcı odaklı çalışma sayesinde reklamlarınız en büyük başarıyı yakalar. Reklamlardan edinen bütün geri dönüşüm, SEOProje bünyesinde işlenerek, reklam bütçeniz en optimal hale getirilir.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Markanızın en üst seviyelerde dahi kullanıcı ilgisini üzerine daima çekmesi için, SEOProje ekibi sürekli olarak yeni ve analiz edilmiş içerikler üretir. Kullanıcıların ilgisi ilgi çekici içeriklerle sürekli marka üzerinde olur. Markanız itibar ve görünürlük kazanırken, dönüşüm oranlarını arttırır.