Site İçi Seo

Markalar organik ve kaliteli trafik, yüksek dönüşüm oranları yakalamak için SEO çalışmalarına ihtiyaç duyarlar. SEO çalışmaları için ‘’site içi SEO’’ en önemli parçalardan birini oluşturur. SEOProje ekibi web siteniz ve işletmeniz için sitenizin içerik yapısını, bütün yapılandırma ayarlarını, kaynak kodlarını düzenler. Bütün bu yapılandırmaları 27 farklı SEO aracıyla, alanında profesyonel, yetkin SEO uzmanlarıyla ‘’markanızın ihtiyaçları’’ doğrultusunda uygulayan SEOProje ekibi, yeni nesil güçlendirilmiş SEO stratejilerini markanız için uygulamak, markanızı tanımak için hazır.

SEOProje Ekibi Site İçi SEO Sürecini Nasıl Yönetir?

Kalıcı Bağlantılarınızı Güçlendiriyoruz!

Markanız dijital dünyada ‘’SEO dostu kalıcı bağlantılara’’ ihtiyacı var. SEOProje ekibi, sitenizin tüm link yapısını baştan aşağı gözden geçirir, SEO uzmanları ve SEO araçlarıyla kontrol eder. Bütün bu kontroller sonucunda sitenizin link yapısı baştan kurulur. Kurulan yeni link ağı ile arama motorları sitenizi çok daha rahat tanır aynı zamanda kullanıcılar sitenizin linklerini çok daha kolay paylaşabilir. Basit ve güçlü stratejiye bağlı link ağıyla siteniz çok daha fazla görüntüleme alır.

Geçmişi Düzenler ve Düzeltiriz!

Sitenizde daha önce kullandığınız tüm başlıklar SEOProje uzmanları tarafından detaylı olarak incelenir. Bu inceleme sonucunda ortaya çıkan verilere göre site içerisinde kullandığınız başlıklar, SEO ve kullanıcı odaklı olarak düzenlenir.

İçeriği Zenginleştiririz!

İçerik SEO açısından birçok şeyi ifade ettiğini biliyoruz. Fakat içerikler sizi bir noktaya kadar taşıyabilir. SEOProje ekibi evrensel kalite standartlarına uygun olarak içeriklerinizi en zengin hale getirir. Kullanıcılar içerikleri daha rahat anlayabilir, içerikler arasında geçiş yapabilir, görüntü ve videolarla sitenizde daha uzun kalabilirler.

Dış Bağlantıları Gözden Geçiririz!

Arama motorları sitenizden dışarıya giden bağlantıları, sitenizi anlama imkanı sunan sinyaller olarak bakar. SEOProje ekibi markanızın arama motorları nezdinde otoritesini arttırmak için tüm dış bağlantılarınızı yapılandırır. Verimli ve faydalı dış bağlantılarla kullanıcılarınıza fayda sağlarken, arama motorları üzerinde otoriteniz artar.

Hızınızı Optimize Ederiz!

Arama motorları dijital dünyada ‘’hızın’’ önemini sürekli yeniliyor. SEOProje ekibi sitenizin hız optimizasyonu için sitenizin tümünü kapsayan bir çalışma başlatır. Bu çalışma sayesinde siteniz gereksiz yüklerden kurtulur ve hızlanır. Hızlı bir site kullanıcılar için gezinme oranını arttırırken, arama motorları sitenizi ön plana çıkarmak konusunda daha pozitif olurlar.

Dönüşüm Oranlarını Düzenleriz!

Sitenize kaliteli trafiğin gelmesi asla tek başına yeterli olmaz. Kullanıcılar siteniz üzerinde birçok noktada alışverişten ya da gezinmekten vazgeçebilir. SEOProje ekibi Analytics araçlarıyla sitenize  giren kullanıcının tüm hareketlerini takip eder ve dönüşüm oranları için profesyonel bir çalışma yürütür.

LSI Anahtar Kelimeler

SEOProje ekibi arama motorlarının sitenizin sayfa kalitesini en üst seviyelerde görünmesi için birçok çalışma yapar. Bu çalışmalar arasında en önemlilerinden birisi LSI anahtar kelimelerin sitenize yerleştirilmesi yer alır. Google sitenize yerleştirilen bu kelimeler sayesinde sitenizi daha rahat tanımlayabilir ve kullanıcılarına önerebilir.