E Ticaret Seo

Markanızın E Ticaret potansiyelini ortaya çıkarmak, hedeflerinize ulaşmak için SEOProje ekibiyle çalışmaya başlayın! SEOProje markanızın e-ticaret hacmini, size özel stratejilerle katlarken, siz işinizi büyütün.
SEOProje e-ticaret SEO ihtiyacı olan müşteriler için yılın 365 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyor. Markanız dijital dünyanın hızına SEOProje ile her an yetişiyor. SEOProje e-ticaret uzmanları, düşük maliyet, dinamik market çalışmaları ve geniş hizmet ağı gibi onlarca farklı konuda markanız için danışmanlık hizmeti sunuyor.

 

SEOProje E-Ticaret SEO Süreç Yönetimi

Analiz

SEOProje markanızın bulunduğu sektörü ve rakipleri 27 farklı dijital araç ve 4 farklı dijital departmanla analiz eder.

Strateji

E-ticaret SEO’da başarı için sürekliliği olan, kesintisiz bir strateji en önemli parçalardan birini oluşturur! SEOProje ekibi e-ticaret stratejinizi en küçük detayına kadar planlar.

Ölçümleme

E-ticaret dünyanın en aktif ve hızlı pazarlarından birisi. SEOProje markanızın doğru yolda olduğunu sürekli yaptığı ölçümlemeler ile test eder. Alınan sonuçlara göre marka stratejiniz güçlendirilir.

Raporlama

E-Ticaret’te sayılar çok şey ifade edebilir, SEOProje ekibi markanız için yapılan tüm çalışmaları ‘’yalın, açık ve sade’’ bir şekilde rapor haline getirir.

E-Ticaret SEO Markanıza Ne Sağlar?

– E-Ticaret SEO ürün ve hizmet satışınızı doğrudan arttırır.
– Güçlü ve akılcı bir SEO stratejisi uzun vadede reklam bütçenizi en optimal ve faydalı hale getirir.
– Marka maliyetleriniz SEO ile birçok alanda düşer.
– Müşterilerinizin gözünde güvenirlik oranlarınız ve itibar seviyeniz artar.


SEOProje Ekibi SEO Sürecinde Hangi Adımları Uygular?


Anahtar Kelime Araştırması:

E-Ticaret platformunuzu daha görünür hale getirmek ve müşterilere ulaşmak için alternatif anahtar kelimeler bulmak gerekebilir. SEOProje ekibi site otoritenize özel olarak anahtar kelime hedeflemesi yapar.

Site Optimizasyonu

E-Ticaret siteleri doğaları gereği çok fazla sayfaya sahip, karışık yapıya sahip olan platformlardır. SEOProje ekibi sitenizin sayfalarının daha güçlü, hızlı ve görünür olması için optimizasyon çalışmaları yapar.

Yapılandırılmış Veri

SEOProje ejibi ürün şeması ve değerlendirme şeması çalışmalarını markanız için profesyonel bir şekilde sitenize uygular. Bu sayede müşterileriniz ürünleriniz puanlaması, fiyat ve stok durumları hakkında kolayca bilgi sahibi olur.

Kopya Sorunu

E-ticaret siteleri diğer binlerce siteyle çakışan ürünler yüzünden kopya içerik sorunu yaşayabilir. SEOProje ekibi ürün açıklamaları ve diğer bütün içerik ihtiyaçlarınız için profesyonel ve düşük maliyetli çözümler sunar.

Stok Problemleri

Elinizde olmayan stoktan dolayı zayıflayan sayfalarınız için SEOProje ekibi akılcı stratejiler sunar. Bu stratejiler sayesinde müşteriyi remarketing çalışmalarıyla tekrar kazanabilir, sayfanızın otoritesini güçlü tutmaya devam edebilirsiniz.

Sayfalandırma

E-ticaret sitenizin çok sayfaya sahip olmasından korkmanıza gerek yok. SEOProje ekibi profesyonel sayfalandırma biçimleriyle, sitenizin SEO alanında güçlü olmasını sağlarken, kullanıcı dostu performans sunmasını sağlar.

Site Hızı

E-ticaret sitelerinde kullanıcılar düşük hızdan dolayı alışverişi bırakabilir ya da istediği ürünü hiç bulmadan siteden ayrılabilir. SEOProje ekibi site hızınızı optimize ederek, kullanıcılara hızlı ve geçerli bir performans sunmanızı sağlar.

Mobil

E-Ticaret pazarlarından ürün almayı tercih eden kullanıcıların büyük bir kısmını mobil kullanıcılar oluşturuyor. SEOProje ekibi sitenizin mobil performansını arttırarak, SEO ve dönüşüm konusunda daha güçlü bir performansa sahip olmanızı sağlar.

Tarama Bütçesi

SEOProje ekibi özellikle yüksek sayfaya sahip e-ticaret siteleri için, özel tarama bütçesi stratejileri oluşturur. Bu sayede platform maliyetleriniz düşerken, siteniz SEO dostu hale gelir.