Backlink Çalışması

Güçlü bir link stratejisi SEO (Arama motoru optimizasyonu) çalışmalarının önemli bir parçası. SEOProje ekibi markanız için en doğal, faydalı ve otoriter linkleri almasını sağlıyor ve markanızın güçlü bir link inşası ile yükseltiyor. SEOProje uzmanları organik olmayan, markanıza fayda sağlamayan tüm linkleri reddediyor, organik ve kaliteli trafiğinizin artması için gereken bütün backlink çalışmasını siteniz için yapıyor.

SEOProje Backlink Çalışmaları Sitenize Ne Katar?

– Organik trafiğinizin artmasını sağlar.
– Yapılan linkleme çalışmalarıyla markanızın bilinirliğini arttırır.
– Daha fazla kullanıcıyı markanızla iletişime geçirir.
– Doğru link çalışmaları sitenize gelen ziyaretçileri ve dolasıyla dönüşüm oranlarınızı arttırır.


Backlink Nedir? Siteniz İçin Neden Önemlidir?

Backlink artık sadece bir link ağı kurma aşaması değil, markanızın itibar ve bilinirlik çalışmalarının yapılmasıdır. SEO’nun önemli bir parçası olan backlink çalışmalarında, markanız başka platformlarda tanıtılır ve buraya bırakılan linkler ile site otoriteniz arttırılır. Bütün bu çalışmanın organik ve doğal olması, teknik detayları konusunda titiz olunması gereklidir.

SEOProje Ekibi backlink çalışması yaparken domain otorite değerleri, link sayıları, topic, trust flow, citation flow metriklerine bakar. Uzmanlarımız sitenizin sağlıklı, güçlü ve değeri yüksek platformlardan link alarak yükselmesini sağlar.

SEOProje Ekibi Nasıl Backlink Edinir?

Doğal olmayan backlinkler SEO için artık geçersiz ve başarısız durumlar ortaya çıkarmaktadır. SEOProje ekibi backlink edinirken 13 farklı yöntem kullanır. Bu yöntemler markanızın sektörü, verdiği hizmet ve otorite durumuna göre değişiklik gösterir.

 

Neden SEOProje Ekibi?

– SEOProje ekibi SEO’ya teknik ve kreatif bakış açısıyla yaklaşır. Bu sayede her zaman yeni çözümler ve güçlü bir altyapıya sahip olursunuz.
– SEOProje uzmanları veri toplama ve işleme konusunda birinci sınıf bir hizmet sunarlar. Bu sayede markanız varsayımlara dayalı değil, veriye dayalı çalışmalarla yönetilir.
– SEOProje ekibi size verdiği hizmetin tamamını kendi bünyesinde verir, outsource hizmetler kullanmaz.
– SEOProje ekibi SEO’nun ve SEM’in markanız için değerini bilir. Markanıza değer katmak ve beraber büyümek her zaman marka hedeflerimiz arasında yer alır.
– SEOProje ekibi dünya üzerinde yer alan onlarca konferans ve webinar ile kendini güncel tutar, müşterilerine her zaman en yenilikçi hizmeti götürür.