Adwords Reklamcılığı

SEOProje Google Ads reklamlarınızı stratejik ve kreatif fikirlerle yönetir. Markanızın SEM performansını yükseltmek, dönüşüm oranlarınızı en yüksek seviyelere çıkarmak için SEOProje Google ADS uzmanlarıyla hemen tanışın!

Google reklamları işletmenizin müşteri hedeflemesini kolaylaştırır ve potansiyel müşterilere daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Markanızın doğru zamanlama ve doğru reklam kampanyasıyla  binlerce yeni potansiyel müşteriye en optimal reklam bütçesiyle ulaşması için SEOProje uzmanlarını tercih edin.

Biz Google Ads reklamlarını daha stratejik ve kreatif bir şekilde ele alarak performansı açık ara arttırıyoruz.

SEOProje Adwords Reklamcılığını Nasıl Yapıyor?

Pazar Araştırması

SEOProje markanızın hizmet verdiği sektörde veriye dayalı analizler yapar. Bu analizler sonucunda markanızın pazarın hangi noktasında konumlandığı belirlenir.

Maliyet Analizi ve Tekliflendirme

Markanız için yapılan pazar araştırmasından sonra pazarda etkin olunan reklam maliyetleri ve teklifler üzerinden,  markanız için optimizasyon çalışmaları yapılır.

Hedeflendirme ve Demografi

Markanız için maliyet ve tekliflendirme aşaması çizilen reklam kampanyası için hedeflendirme ve demografi analiz çalışmaları yapılır. Bu sayede reklamınızın sizin için en önemli kitleye ulaşması sağlanır.

Bütçe Belirleme

Yapılan veri toplama ve işleme çalışmaları ardından markanızın ihtiyaç duyduğu bütçe için farklı senaryolar sizinle paylaşılır.

Rakip Analizi

Markanız için oluşturulan reklam kampanyası, rakiplerinizin yürüttüğü reklam kampanyalarıyla karşılaştırılır. Markanız için daha uygun hedef yollar ya da daha agresif stratejiler belirlenir.

ROAS / CPA Analizi

SEOProje uzmanları reklamlarınızın getirisini ve dönüşüm oranlarını ölçerek, reklam verimliliği hakkında veri toplama ve veri işleme yaparlar. Ortaya çıkan sonuca göre reklam kampanyanız tekrar düzenlenebilir ya da toplanan veriler bir sonraki reklam kampanyasında kullanılmak üzere rapor haline getirilir.

Yeni Nesil Adwords Reklamcılığı ile Tanışın!

Markanızın verdiği reklamlar üzerinden kaliteli trafik yakalamak, dönüşüm oranlarına dair çözümler üretmek için SEOProje uzmanlarıyla hemen tanışın! SEOProje ekibi markanız için akılcı ve ileriye yönelik stratejiler üretir. Verdiğiniz reklamlarda ürününüz ile beraber markanızı öne çıkarmak, doğru veriyi toplayarak reklam bütçenizde tasarruf yapmak için SEOProje uzmanları kullanıcı odaklı verilerle çalışır!

Google Reklam Ajansı ile çalışmak istiyor, tüm çalışmalarınızı kurumsal ve profesyonel bir kimliğe sahip uzmanlarla yürütmek istiyorsanız, SEOProje ekibi olarak sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!