SEO Danışmanlığı

Profesyonel Hizmet

seo analizi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir ?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sitelerin arama motorlarında reklamsız bir şekilde organik yollarla üst sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmalar bütünüdür. Bu çalışmada baz alınan esas site Google’dır. Google’ın esas alınmasının temel sebebi de ülkemizde yaygın olarak kullanılmasıdır. Bir şirket için Google’da üst sıralarda çıkmak ciddi anlamda bir prestij ve gelir getirisine sahiptir.

Neden Biz ?

Arama motorları zaman zaman duyurdukları güncellemelerle, web sitesi sahiplerini kendi ilkelerine uymaya ve bu doğrultuda çalışma yapmaya teşvik etmektedir. Bizler SEO Danışmanlığı’nı yaptığımız web sitelerinde bütün bu güncellemeleri baz almaktayız.

SEO çalışmalarında temel prensip doğallıktır. Arama motorları kısa vadede olmasa da uzun vadede her zaman doğal ve organik olan sitelerin yanında olmuştur. Hızlı bir SEO çalışması yapıp kısa sürede üst sıralara çıkmak mümkün olabilir; fakat kalıcı olmayacaktır. SEO çalışmasını zamana yaymak ve doğal yollarla gerçekleştirmek her zaman pozitif yönde katkı sağlayacaktır. SEO çalışmalarımızda programlar, botlar vs. araçlar kesinlikle kullanmamakta ve bütün çalışmaları organik bir şekilde yürütmekteyiz.

Danışmanlık Süreci Nasıl Yürütülür ?

– SEO Danışmanlığı almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurup bize gönderirsiniz.
– Başvurunuz bize ulaştıktan sonra siteniz ve anahtar kelimeleriniz detaylıca incelenir ve size aylık/3 aylık olmak üzere teklif gönderilir.
– Teklif tarafınızca onaylanıp ödeme havale/eft yoluyla tarafımıza yapıldıktan sonra site içi eksiklikler ve yapılması gerekenler ayrıntılı olarak size gönderilir.
– Sitenizin yönetim paneline hakimseniz tarafınıza bildirdiğimiz eksiklikler tarafınızca gerçekleştirilir. Dilerseniz site içi düzenlemeler tarafımızca da yapılır.

SEO Danışmanlığı Sürecinde Web Sitenizde Ne Gibi Değişiklikler Olacak ?

– Verdiğiniz hizmeti en iyi tanımlayan anahtar kelimeler Google’da mevcut durumundan daha üst sıralarda çıkacak.
– Web sitenizde yer alan görseller, görsel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkacak.
– Alexa dünya ve ülke sıralamanız hızla artmaya başlayacak.
– Sitenize gelen ziyaretçiler daha fazla sayfa gösterimi yapacak.

SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO bir çalışmalar bütünüdür. Bu bütünü SEO Danışmanlığı ile sağlayabilir ya da SEO’nun bazı temel alt başlıklarını da hizmet olarak satın alabilirsiniz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Web siteniz tasarlanırken görünen yüzün yanı sıra, görünmeyen yüzün de Google standartlarında olması sağlanır, SEO çalışmalarına 1-0 önde başlarsınız.

Özgün İçerik Yönetimi

Arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve konumunuzu koruyabilmeniz için sitenizde özgün içeriğe yer vermeniz ve süreklilik sağlamanız gerekmektedir.

Özgün Yorum Desteği

Sitenizde yer alan konulara yapılan özgün yorumlar hem kullanıcı etkileşimini artırır, hem sayfayı güncel tutar, hem de Google’ın o konuya değer vermesini sağlar.

SEO Analizi

SEO Proje’den site için SEO raporu talep ederek, sitenizde düzeltilmesi gereken hataları görebilir ve sitenizi arama motorlarına uyumlu hale getirebilirsiniz.

SEO Paketleri

SEO Paketleri, aylık danışmanlık almak istemeyen; ama arama sonuçlarında ilgili anahtar kelimelerde web sitelerinin yükselmesini isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

Site İçi SEO Düzenlemesi

Site içi SEO düzenlemeleri web sitenizdeki hataların tespit edilip, gerekli düzenlemelerin yapılıp, sitenizin SEO çalışmalarına uygun bir hale getirilmesi çalışmasıdır.

Ankara Reklam Ajansı Reklam Ajansı dijital reklam ajansı